Aktualności

Najlepszy masturbator dla mężczyzn, znaczy jaki?

Zastanawiasz się, jak masturbator wybrać? Czym różnią się od siebie poszczególne modele? Spieszymy z odpowiedzią. Oto wskazówki dla wszystkich mężczyzn!

Postaw na bezpieczeństwo!

Kluczową kwestią podczas wyboru najlepszego masturbatora jest bezpieczeństwo. Czasami lepiej jest zapłacić trochę więcej, ale mieć sprzęt renomowanej marki, który jest nie tylko będzie trwały, ale i łagodny dla Twojej skóry. Niektóre modele są tak zbudowane, że do złudzenia przypominają ludzką skórę.

Rodzaj otworu ma znaczenie

Masturbatory dla panów dostępne są na rynku w dwóch rodzajach: realistycznym i dyskretnym. Pierwsze wykonane są w realistyczny sposób – doskonale odzwierciedlają intymne części ludzkiego ciała, z kolei drugie są bardziej dyskretne i nawet, gdy wpadną w niepowołane ręce mogą zostać nierozpoznane.

Jednorazowy, czy wielorazowy model?

Oczywiście modele te zdecydowanie różnią się ceną. Jednorazowe są kompaktowe i znacznie tańsze od swoich wielorazowych odpowiedników. Doskonale nadają się na prezent, jak i do pierwszego przetestowania, jak funkcjonuje masturbator. Jeśli jednak zdecydujesz się na model do wielokrotnego użytku, pamiętaj, aby po każdym użyciu go umyć i zasypać specjalną substancją.

Długość

Na rynku dostępne są trzy długości masturbatorów:
– o ograniczonej długości, z góry określonej. Warto sprawdzić ją przed zakupem i dopasować do swojego penisa. Niektóre modele mają za zadanie wpływać tylko na górną część penisa, dlatego warto to dokładnie sprawdzić.
– dostosowujące się do długości członka, wykonywane z bardzo elastycznych materiałów. Posiadają także wypustki, które dodatkowo stymulują penisa.
– otwarte, nie mają zamknięcia po żadnej ze stron. Mogą być spokojnie wykorzystywane podczas stymulacji oralnej.

Co jeszcze Ci się przyda?

Kiedy już nabędziesz swój najlepszy masturbator, warto abyś zaopatrzył się w jeszcze kilka rzeczy:
– lubrykant, bo odpowiednie nawilżenie Twojej zabawki to podstawa! Możesz kupić ten na bazie wody lub silikonu. Przy niektórych rodzajach masturbatorów przy się także puder konserwujący.
– uchwyt, który umożliwi Ci zamontowanie masturbatora np. pod prysznicem.
– podgrzewacz do sztucznych pochw, niektóre modele wymagają rozgrzania, aby zapewnić Ci niezapomniane doznania.

Czyszczenie

Najlepszy masturbator wielokrotnego użytku musi być również odpowiednio czyszczony, aby służył Ci przez długi czas. Po każdym użyciu powinieneś wyjąć wkład z obudowy i wypłukać letnią wodą. A następnie spryskać specjalnym środkiem antybakteryjnym i pozostawić do wyschnięcia.


Odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *